#fyziookénko aneb jak si při sportování neubližovat

Cvičíte, sportujete a přesto Vás něco bolí? Proč tomu tak je a co dělat, aby to tak nemuselo být? Klára Vomáčková, která se specializuje na problematiku pohybového aparátu, pro vás do své přednášky #Fyziookenko aneb jak si při sportování neubližovat připravila řadu užitečných rad, díky kterým zjistíte, co vše může člověk udělat pro to, aby o své tělo během pohybu (a nejen při něm) lépe pečoval.

Po přednášce bude následovat workshop Skrytý potenciál mobility. Během něj zjistíte, že i ty nejjednodušší pohyby nejsou tak jednoduché, jak na první pohled vypadají. Během 30 minut si spolu s Klárou projdete tělo od paty až k hlavě.

Kdy?

Přednáška proběhne ve středu 16. října 2019 od 17:00 v učebně č. 110 nebo ve dvoraně Fakulty managementu VŠE (přesné umístění přednášky bude zveřejněno před akcí a bude k dispozici přímo u vstupu do Fakulty managementu). Následovat bude workshop Skrytý potenciál mobility, který bude začínat v 19:00. Přesné místo konání workshopu bude včas upřesněno.

Za kolik?

Přednáška i workshop jsou zcela zdarma, stačí se jen zaregistrovat: https://forms.gle/aW2Ni971kSH2swzH8