Alfa Color Run 2019 – krátká trasa

Alfa Color Run, již sedmý ročník charitativního běhu Jindřichovým Hradcem, bude mít i letos díky projektu Dny zdraví a pohybu krátkou trasu. Ta je určena naprosto všem. Netroufáte si na delší trasu? Chcete si jen tak v klidu užít trochu pohybu a zábavu v barevných zónách? Pak je krátká trasa právě pro vás. Rodiny s dětmi, maminky s kočárky, junioři, senioři, vysocí, malí, zkrátka všichni jsou na naší trase vítáni.

Trasa není závodní. Cílem není zvítězit. Zvítězí každý, kdo se zapojí a trasu dokončí. Tím pomůže nejen sobě a svému zdraví, ale především neziskové organizaci Otevřená Okna, z. ú., na jejíž konto poputuje výtěžek celé sportovní události.

Alfa Color Run se uskuteční v úterý 15. října 2019. Registrace začínají v 16:00 v prostorách před vrátnicí Fakulty managementu, samotný start delší trasy je naplánován na 17:00, kratší trasu odstartujeme v 17:15. Před startem závodu na všechny účastníky čeká malá rozcvička a po skončení závodu máme v rámci Dnů zdraví a pohybu připraven doprovodný program, který si užijí hlavně děti (ale dospělí také!).

Chcete si užít zábavu a pomoci dobré věci? Stačí se zaregistrovat, přijít, protáhnout se a pak už si jen vychutnat smršť barev. Registrovat se můžete na adrese https://forms.gle/qxyzKEC4cRrks73p9.

Každý z účastníků krátké trasy od nás obdrží balíček od našich sponzorů.

Povinné startovné činí 50 Kč (nicméně věnovat můžete libovolnou částku) a je celé určeno na podporu organizace Otevřená Okna. Organizátoři celé akce dělají vše zdarma a z dobré vůle. To je hlavní myšlenkou nejen Alfa Runu, ale celého projektu Dny zdraví a pohybu. Nezištně pomáhat všem.